12 stycznia 2021

Drodzy Przyjaciele Fundacji Bliżej!

W tej niezwykle trudnej sytuacji, w której wskutek pandemii wszyscy się znaleźliśmy, podopieczni Fundacji Bliżej i ich rodziny w sposób szczególny potrzebują naszego wsparcia. Izolacja i inne ograniczenia mogą mieć dramatyczny wpływ na ich samopoczucie i przyszły rozwój. Nasza pomoc i wsparcie ma ogromne znaczenie dla dzieci i ich rodzin

Aby jednak taką pomoc zapewnić potrzebujemy środków finansowych na realizację naszych celów statutowych. Każda wpłata ma wpływ na zorganizowanie konkretnej pomocy dla potrzebujących dzieci i ich rodzin z Fundacji Bliżej.

Dlatego zwracamy się do Was o pomoc finansową dla podopiecznych naszej fundacji. Już jedna złotówka może zmienić świat, a na pewno odmieni codzienność naszych podopiecznych!

Wasza wpłata może zmienić się w nasze konkretne działania jak na przykład dofinansowanie zajęć terapeutycznych, dzięki którym nasze dzieci będą miały szansę na lepsze życie.

Wasze pieniądze to lekarstwa, sprzęt terapeutyczny, pomoce naukowe czy zagwarantowanie dowozu dzieci do przedszkola i na zajęcia terapeutyczne.

Liczymy na Was i dziękujemy za Wasze serca!

Wpłat można dokonać na konkretne konta naszych podopiecznych https://fundacjablizej.pl/nasi-podpopieczni lub bez wskazania odbiorcy na

konto

Fundacja Bliżej

z dopiskiem "Na cele statutowe fundacji".

Wszystkie zgromadzone pieniądze zostaną podzielone zgodnie ze statutem Fundacji Bliżej.

Każda, nawet malutka kwota, może zmienić rzeczywistość tych dzieci.

Życzymy Wam zdrowia, spokoju i poczucia, że w tych ciężkich czasach nie jesteście sami!

Dziękujemy z całego serca,

Zespół Fundacji Bliżej