Proponujemy następujące warianty współpracy w ramach wsparcia Fundacji Bliżej:

Wpłaty do 1000,00 zł:

1. Umieszczenie logo Darczyńcy na stronie fundacji z przekierowaniem na stronę wskazaną przez Darczyńcę i na profilu fundacji w mediach społecznościowych

Wpłaty powyżej 1000,00 zł do 5000,00 zł:

1. Umieszczenie logo Darczyńcy:

a. na stronie fundacji z przekierowaniem na stronę wskazaną przez Darczyńcę;

b. na profilu fundacji w mediach społecznościowych z notką o Darczyńcy (na podstawie materiałów przesłanych przez Darczyńcę);

c. w materiałach reklamowych (ulotkach, folderach).

Wpłaty powyżej 5000,00 zł

1.    Umieszczenie logo Darczyńcy:

a. na stronie fundacji;

b. na profilu fundacji w mediach społecznościowych;

c. w materiałach reklamowych (ulotkach, folderach).

2. Notka o Darczyńcy na stronie fundacji profilu fundacji w mediach społecznościowych – na podstawie materiałów przesłanych przez Darczyńcę

3. Pobyt w Ośrodku Diagnostyczno-Terapeutycznym Zielona Olcha w Pawłowicach k. Tarczyna– 1 nocleg w pokoju dwuosobowym (zakwaterowanie plus śniadanie) w wybranym terminie (pobyt nie może kolidować z zajęciami terapeutycznymi odbywającymi się cyklicznie w ośrodku)

Nasi PArtnerzy

Po wybuchu wojny w Ukrainie, dzięki hojności Darczyńców, objęliśmy opieką psychologiczną ok. trzydzieścioro dzieci uchodźców wojennych.

We współpracy z przedszkolami "Zielony Latawiec", w ubiegłym roku szkolnym utworzyliśmy łącznie dwadzieścia miejsc przedszkolnych w polskich grupach integracyjnych w pięciu lokalizacjach w Warszawie, finansując dzieciom z Ukrainy pobyt i wyżywienie.

We wrześniu 2022 roku powstała w placówce Zielonego Latawca przy ul. Powsińskiej w Warszawie, również przy siedzibie Fundacji,  integracyjna grupa ukraińskojęzyczna, przeznaczona dla dzieci w wieku 3-4 lat. Obecnie pod opieką przedszkoli Zielony Latawiec, przy wsparciu Fundacji Bliżej, pozostaje trzydzieścioro dwoje dzieci uchodźców - w tym pięcioro dzieci z niepełnosprawnościami.

Dzięki wpłatom Darczyńców udało się również zorganizować kurs języka polskiego dla  rodziców dzieci pozostających pod opieką Fundacji. Obecnie na zajęcia uczęszcza jedenaście osób. Podczas sobotnich zajęć dla rodziców zapewniamy opiekę i zajęcia dla dzieci.

Jeśli chcą Państwo wesprzeć nasze działania, prosimy o wpłaty na konto Fundacji

Santander Bank Polska S.A. nr rachunku: 97 1090 1694 0000 0001 3577 6591

lub kontakt mailowy  w celu ustalenia form wsparcia rzeczowego: kontakt@fundacja-blizej.pl

Bardzo dziękujemy za okazane nam wsparcie.

Prezes Zarządu Fundacji Bliżej

Marcin Białek

Szanowni Państwo,

Nasza Fundacja zajmuje się wspieraniem rodzin, zwłaszcza tych z dziećmi z niepełnosprawnością.

Fundacja pomogła stworzyć i obecnie wspiera działanie  Ośrodka Diagnostyczno-Terapeutycznego Zielona Olcha w Pawłowicach k. Tarczyna.