Ta strona jest dostępna jedynie w wersji na desktop, prosimy wejść w link na komputerze.

Formularz zgłoszenia podopiecznego do Fundacji Bliżej

Imię i nazwisko Podopiecznego:
Wnioskowana forma wsparcia:
finansowa
dobór formy, rodzajów i częstotliwości zajęć, konsultacji w ramach terapii
pomoc w wypełnianiu dokumentacji orzeczeniowej i wszelkich związanych z nią czynności
wsparcie dla rodziców i/lub opiekunów Podopiecznego
Numer telefonu Wnioskodawcy:
E-mail Wnioskodawcy:
Wyślij formularz
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).